Aktuální

Válečníci poprvé v sezoně ztratili body s HC Motorfans. A dá se říct, že zaslouženě. Soupeř hrál hodně týmově a poctivě odbojoval toto střetnutí. Domácím profesorský hokej stačil jen na bod. Ke konci utkání mohla zvítězit obě mužstva. Šance byly na obou stranách. Motoráci vedli 1:3, později i 3:5, ale vedení neudrželi, když bojovníci otočili zápas - 5:4. Pět minut před koncem duelu hosté srovnali na konečných 5:5. Jediný kdo zaslouží pochvalu je brankář Radek Bína, který domácím pomohl vyválčit bod za remízu. Válečníci se pokusí dostat z herní krize zápasem proti Dlaždičům.

Válečníci poprvé v sezoně s Metou prohráli. Soupeř hrál jednoduchý hokej založený na pevné defenzivě a moc nedával šanci domácím. Bojovníkům se trochu rozplynula obrana kvůli zraněním, takže to hodně drhlo. Soupeři tam spadlo dá se říct všechno. Meta byla důraznější, herně lepší a zaslouženě vyhrála. Na domácí padla herní krize, ze které se doufám vzpamatují velmi rychle.

Válečníky poprvé v sezoně obral Brick-Stav o body. Utkání bez obran nabízelou jednu šanci za druhou. Soupeř vedl dokonce už 0:3, ale válečníci se nedali a otočili zápas. Brick-Stav šel znovu do vedení o dvě trefy. Závěr duelu ovšem patřil domácím. Radek Hauser nejprve snížil na 6:7 a tři minuty před koncem vyrovnal Jan Lach na konečných 7:7. Velice vydřený bod pro válečníky. Radek Hauser se vrátil do hry po 7 měsících způsobené zraněním. A hned se uvedl hattrickem. Hvězdou zápasu se dnes stal Jan Lach, který zaznamenal 3 body (2+1).

Válečníci tentokrát jednoznačně přehráli Dlaždiče a stále drží druhé místo v tabulce RHL. Největší rozdíl byl v nasazení obou mužstev. Od začátku duelu domácí jasně dominovali a rozjížděli jednu akci za druhou. Karel Caldr po delší zápasové odmlce vstřelil 4 branky. Vojtěch Šolta si připsal čtyři asistence a v kanadském bodování klepe na první místo. Michal Černovský se rozstřílel, zaznamenal 3 body (2+1). Vladislav Šebest zažil také tříbodové utkání a hlavně kombinace s Černovským stály za to. Jaroslav Pavlík třikrát úspěšně nahrával a v bodování se zvedá. Nyní následuje týdenní přestávka a poté čeká válečníky třízápasový maraton.

Druhé utkání v sezoně s týmem HC Motorfans bylo opravdu drama jako hrom. Skóre bylo jako na houpačce, bojovníci zase předvedli otočku v zápasu, soupeř sice dokázal dvě minuty před koncem utkání srovnat stav na 5:5 a očekávalo se rozdělení bodů oběma týmům. Ovšem válečníci v posledních vteřinách duelu překlopili vítězství na svou stranu, když Černovský zametl odražený kotouč pod břevno hostující branky a domácí se mohli naplno radovat z výhry 6:5. Důležitým momentem na konci střetnutí bylo vyhrané vhazování Pavlíka, následná střela Matuschky a pohotová dorážka Černovského. Michal Černovský (3+1) zaznamenal svůj první hattrick v barvách válečníků a byl u všeho podstatného. Výborné utkání odehrál také Petr Matuschka, který si připsal bodové skóre 1+2 a velkou porci času na ledě. Jaroslav Pavlík také sehrál tříbodový zápas (1+2) a hlavně na vhazování byl skoro stoprocentní. Vladislav Šebest (0+2) připravil svými asistencemi dva góly bojovníků. Radek Bína se v brankovišti nenudil, soupeř dnes vyslal spoustu střel, motoráci hráli velmi houževnatě a výkonostně se zvedají. Dva vydřené body jsou pro válečníky velmi důležité.

Válečníci prohráli teprve podruhé v sezoně a znovu skončili na hokejkách týmu HC Válec. Tentokrát to nebyl tak vyrovnaný zápas jako minule (5:7). Soupeř od začátku tlačil na pilu a šel do vedení 2:0. Caldr poté snížil a bylo stále o co hrát. Hosté odskočili znovu o dvě branky. Konktatní gól vstřelil Šturma a Válec trochu znervózněl - 2:3. Na ledě se trochu zajiskřilo, ale v rámci mezí. Soupeř šel zase do vedení o dvě trefy. Potom Caldr vymetl šibenici a válečníci byli pořád ve hře - 3:4. Slabší důraz a nepokrytí hráčů nás stál další inkasované branky, na které už jsme neměli odpověď. V závěru ještě korigoval stav Caldr, když uzavřel svůj další hattrick. Ovšem na body dnes bojovníci nedosáhli a zůstavají stále druzí.

Válečníci zvítězili počtvrté za sebou a upevnili si druhou pozici v RHL. Dnes to byly vydřené dva body, když bojovníci otočili utkání jako už poněkolikáté. S lovci z Homol sehráli vyrovnaný zápas. Hosté vedli 0:1, když se trefil bývalý hráč válečníků Ďurica. Poté po skrumáži srovnal kuriózním gólem Vaňas - 1:1. Lovci šli znovu do vedení, když předvedli větší důraz v zakončení - 1:2. Za pár minut Šolta využil nepozornosti hostujícího gólmana a zpoza branky zasunul puk do sítě - 2:2. Lovci i potřetí v duelu vedli - 2:3. Domácí ovšem trpělivě hráli svoji hru a čekali na nějaké šance. Potom Černovský srovnal stav, když ideální ranou přes obránce skóroval - 3:3. A hned za minutu otočil zápas Kříž, když rychlou střelou mezi betony překonal hostujícího brankáře - 4:3. Asistenci si připsal Šolta a Lach. Hosté ale znovu vyrovnali a zápas dostával dramatický ráz - 4:4. Hned po buly se po krásné individuální akci trefil podruhé Šolta a domácí tento stav už nepustili - 5:4. V závěru utkání uzavřel svůj hattrick Šolta a válečníci se mohli radovat - 6:4. Vojtěch Šolta zaznamenal druhý hattrick v řadě a přihlásil se k týmovému rekordu. Radek Bína zmařil hodně šancí lovců z Homol a v důležitých chvílích držel naděje domácích nad vodou. Jaromír Vachulka zajistil profesionálního fotografa, který zdokumentoval toto střetnutí. Za týden čeká bojovníky další souboj o první místo v tabulce - tým HC Válec.

Válečníci zvítězili potřetí za sebou a stále drží druhé místo v tabulce. Tentokrát to nebyl zápas pro kardiaky, drama zde rozhodně nechybělo. Domácí neproměňovali šance a málem za to zaplatili. Brick-stav odehrál lépe první polovinu utkání a vedl dokonce už 5:1! Poté ale nastal velký válečnický obrat. Vojtěch Šolta zavelel a vstřelil čistý hattrick za 4 minuty! V prvním případě ho našel Kříž, když vybojoval puk. Ve druhém a třetím případě ho ideálně vyzval ke skórování Caldr, akce byly úplně identické a najednou to bylo 4:5. Ve druhé části duelu přebrali kormidlo bojovníci. Hosté fyzicky odpadli. Poté si z bule Černovský vybojoval puk, jel v podstatě sám na brankáře hostí a nádherným blafákem vyrovnal utkání - 5:5. Za deset minut unikl podél mantinelu Matuschka a zpečetil velkolepý obrat domácích - 6:5. Potom přidal další trefu aktivní Pavlík a uklidnil válečníky - 7:5. Soupeř ještě těsně před koncem snížil, ale výhru si už bojovníci vzít nenechali. V dalším týdnu nás čekají HC Hunters Homole.

Válečníci i podruhé v sezoně porazili Kačery, tentokrát vysoko 10:2. V úvodu se hrál vyrovnaný hokej. Od dvacáté minuty začali dominovat domácí a šli do trháku ve skóre. Druhá formace bojovníků dohromady nasbírala 13 kanadských bodů (Pavlík 2+2, Černovský 2+2 a Šebest 0+5). Martin Vaňas vstřelil 4 góly a přidal asistenci. Zdeněk Kříž si vylepšil statistiky třemi body (1+2). Radek Bína v brance tolik práce neměl, ale nějaké šance soupeře si pohlídal. V dalším utkání čeká válečníky tým HC Brick-Stav.

Válečníci otevřeli Nový rok 2018 vítězně. Porazili po velkém boji Ledenice 5:4, když rozhodující trefu vstřelili v poslední minutě utkání. Soupeř hrál hodně takticky, nepouštěl se tak bezhlavě do útoku jako předešlé duely a hned šel do vedení 0:1. Později srovnal Caldr, když ho ideálně vyzval Matuschka - 1:1. Ledenice čekaly na nějaký brejk a ten přisel - 1:2. Obecně se hrálo hodně vyrovnané utkání. Šebest skvěle našel najetého Černovského, který se ranou pod břevno nemýlil - 2:2. Hned za dvě minuty šli válečníci do vedení, když před brankou uplatnil svůj důraz znovu Černovský - 3:2. Domácí odskočili o dva góly, když Kříž příkladně vymetl horní šibenici. Asistenci si připsal dnes aktivně hrající Matuschka (0+4). Zdálo se být po zápasu, bojovníci se nechali trochu ukolébat. Hosté vstřelili kontakní branku a bylo zase o co hrát - 3:4. Tři minuty před koncem duelu Ledenice srovnaly stav v přesilovce - 4:4. Zápas plynul k dělbě bodů. Minutu před koncem Šturma prostrčil puk na rozjetého Caldra, který obešel obranu hostí a střelou pod horní tyčku rozhodl tento zápas - 5:4. Válečníci tedy po velké dřině sebrali oba body a potvrdili druhé místo v tabulce. Radek Bína měl dnes spoustu práce a pochytal velké množství střel soupeře. V dalším střetnutí nás čekají Mocní Kačeři.

Stránky

Příští utkání

HC Homole
25/03/2018 - 15:30
HC Meta
01/04/2018 - 15:30
Mocní Kačeři
08/04/2018 - 15:30

Tabulka

# V R P GF GA B
1 14 2 3 126 91 30
2 14 0 0 156 59 28
3 11 0 5 107 83 22
4 7 1 9 99 85 15
5 7 1 11 116 133 15
6 6 2 11 100 141 14
7 4 2 6 78 90 10
8 2 3 8 69 95 7
9 2 1 14 65 139 5

HC WARRIORS v RHL

Tým Sc Sc Tým
HC Warriors 9 2 HC Dlaždiči
HC Warriors 5 5 HC Motorfans
HC Warriors 2 8 HC Meta
HC Warriors 7 7 HC Brick-Stav
HC Warriors 10 4 HC Dlaždiči
HC Warriors 6 5 HC Motorfans
HC Warriors 4 11 HC Válec
HC Warriors 6 4 HC Homole
HC Warriors 7 6 HC Brick-Stav
HC Warriors 10 2 Mocní Kačeři