2
2
14/02/2018 - 19:33
14. kolo RHL: HC Warriors - HC Motorfans 6:5!

Druhé utkání v sezoně s týmem HC Motorfans bylo opravdu drama jako hrom. Skóre bylo jako na houpačce, bojovníci zase předvedli otočku v zápasu, soupeř sice dokázal dvě minuty před koncem utkání srovnat stav na 5:5 a očekávalo se rozdělení bodů oběma týmům. Ovšem válečníci v posledních vteřinách duelu překlopili vítězství na svou stranu, když Černovský zametl odražený kotouč pod břevno hostující branky a domácí se mohli naplno radovat z výhry 6:5. Důležitým momentem na konci střetnutí bylo vyhrané vhazování Pavlíka, následná střela Matuschky a pohotová dorážka Černovského. Michal Černovský (3+1) zaznamenal svůj první hattrick v barvách válečníků a byl u všeho podstatného. Výborné utkání odehrál také Petr Matuschka, který si připsal bodové skóre 1+2 a velkou porci času na ledě. Jaroslav Pavlík také sehrál tříbodový zápas (1+2) a hlavně na vhazování byl skoro stoprocentní. Vladislav Šebest (0+2) připravil svými asistencemi dva góly bojovníků. Radek Bína se v brankovišti nenudil, soupeř dnes vyslal spoustu střel, motoráci hráli velmi houževnatě a výkonostně se zvedají. Dva vydřené body jsou pro válečníky velmi důležité.

06/02/2018 - 15:02
13. kolo: HC Warriors - HC Válec 4:11

Válečníci prohráli teprve podruhé v sezoně a znovu skončili na hokejkách týmu HC Válec. Tentokrát to nebyl tak vyrovnaný zápas jako minule (5:7). Soupeř od začátku tlačil na pilu a šel do vedení 2:0. Caldr poté snížil a bylo stále o co hrát. Hosté odskočili znovu o dvě branky. Konktatní gól vstřelil Šturma a Válec trochu znervózněl - 2:3. Na ledě se trochu zajiskřilo, ale v rámci mezí. Soupeř šel zase do vedení o dvě trefy. Potom Caldr vymetl šibenici a válečníci byli pořád ve hře - 3:4. Slabší důraz a nepokrytí hráčů nás stál další inkasované branky, na které už jsme neměli odpověď. V závěru ještě korigoval stav Caldr, když uzavřel svůj další hattrick. Ovšem na body dnes bojovníci nedosáhli a zůstavají stále druzí.

30/01/2018 - 21:00
12.kolo RHL: HC Warriors - HC Homole 6:4!

Válečníci zvítězili počtvrté za sebou a upevnili si druhou pozici v RHL. Dnes to byly vydřené dva body, když bojovníci otočili utkání jako už poněkolikáté. S lovci z Homol sehráli vyrovnaný zápas. Hosté vedli 0:1, když se trefil bývalý hráč válečníků Ďurica. Poté po skrumáži srovnal kuriózním gólem Vaňas - 1:1. Lovci šli znovu do vedení, když předvedli větší důraz v zakončení - 1:2. Za pár minut Šolta využil nepozornosti hostujícího gólmana a zpoza branky zasunul puk do sítě - 2:2. Lovci i potřetí v duelu vedli - 2:3. Domácí ovšem trpělivě hráli svoji hru a čekali na nějaké šance. Potom Černovský srovnal stav, když ideální ranou přes obránce skóroval - 3:3. A hned za minutu otočil zápas Kříž, když rychlou střelou mezi betony překonal hostujícího brankáře - 4:3. Asistenci si připsal Šolta a Lach. Hosté ale znovu vyrovnali a zápas dostával dramatický ráz - 4:4. Hned po buly se po krásné individuální akci trefil podruhé Šolta a domácí tento stav už nepustili - 5:4. V závěru utkání uzavřel svůj hattrick Šolta a válečníci se mohli radovat - 6:4. Vojtěch Šolta zaznamenal druhý hattrick v řadě a přihlásil se k týmovému rekordu. Radek Bína zmařil hodně šancí lovců z Homol a v důležitých chvílích držel naděje domácích nad vodou. Jaromír Vachulka zajistil profesionálního fotografa, který zdokumentoval toto střetnutí. Za týden čeká bojovníky další souboj o první místo v tabulce - tým HC Válec.

23/01/2018 - 15:27
11.kolo RHL: HC Warriors - HC Brick-Stav 7:6!

Válečníci zvítězili potřetí za sebou a stále drží druhé místo v tabulce. Tentokrát to nebyl zápas pro kardiaky, drama zde rozhodně nechybělo. Domácí neproměňovali šance a málem za to zaplatili. Brick-stav odehrál lépe první polovinu utkání a vedl dokonce už 5:1! Poté ale nastal velký válečnický obrat. Vojtěch Šolta zavelel a vstřelil čistý hattrick za 4 minuty! V prvním případě ho našel Kříž, když vybojoval puk. Ve druhém a třetím případě ho ideálně vyzval ke skórování Caldr, akce byly úplně identické a najednou to bylo 4:5. Ve druhé části duelu přebrali kormidlo bojovníci. Hosté fyzicky odpadli. Poté si z bule Černovský vybojoval puk, jel v podstatě sám na brankáře hostí a nádherným blafákem vyrovnal utkání - 5:5. Za deset minut unikl podél mantinelu Matuschka a zpečetil velkolepý obrat domácích - 6:5. Potom přidal další trefu aktivní Pavlík a uklidnil válečníky - 7:5. Soupeř ještě těsně před koncem snížil, ale výhru si už bojovníci vzít nenechali. V dalším týdnu nás čekají HC Hunters Homole.