2
2
23/11/2017 - 16:30
6.kolo RHL: HC Warriors - HC Ledenice 5:3!

Válečníci stále neznají hořkost porážky. Ledenice porazili 5:3 a pošesté v řadě zvítězili! Bylo to utkání zase jako na houpačce. Ze začátku byl soupeř lepší a zaslouženě vedl 0:2. Nervozita se vkrádala bojovníkům na hokejky. Až skoro v polovině duelu Šolta našel ideálně najetého Caldra, který se z nájezdu nemýlil - 1:2. Po dvaceti minutách napřáhl od modré Matuschka a kotouč do sítě dorazil znovu Caldr - 2:2. Hned za další tři minuty natáhl od modré čáry Vobejda a poslal domácí do vedení 3:2. Pavel Vobejda vstřelil svůj první gól v sezoně a později si připsal ještě jednu asistenci. A o minutu později šli válečníci do vedení 4:2, když aktivní Matuschka znovu vypálil od modré čáry a Šolta krásně tečoval puk do branky. Soupeře tato otočka duelu srazila trochu dolů, přesto soupeř ještě dokázal snížit - 3:4. Poslední slovo měl bojovník Šolta, který vybojoval kotouč, předložil ho Caldrovi, který uzavřel svůj hattrick a válečníky definitivně uklidnil - 5:3. Radek Bína v brance tolik práce neměl, ale podržel mužstvo důležitými zákroky. HC Warriors mají tedy plný počet bodů a okupují první místo v RHL.

05/11/2017 - 23:50
5.kolo RHL: HC Warriors - HC Meta 8:5!

Válečníci popáté za sebou zvítězili v RHL a postupně tvoří týmovou historii v počtu výher v řadě. Po dvou letech bojovníci znovu narazili na Metu, která letos sestoupila z modré skupiny. Doposud se válečníkům nepodařilo tento tým porazit. Povedlo se to až dnes. V počátku utkání to ovšem na nějaké body nevypadalo. Meta se dostala do vedení šťastnou brankou a hned poté jsme pustili soupeře dokonce do vedení 0:2. Až po dvaceti minutách konečně zafungovala bývalá formace z Dlaždičů, když Pavlík vyhrál buly, Šebest ideálně našel Černovského, který se z nájezdu nemýlil - 1:2. Za deset minut bylo vyrovnáno. Zdeněk Kříž v chumlu hráčů před brankou neustále sledoval kotouč, který nakonec vydoloval a srovnal skóre - 2:2. Poté se znovu projevila sehranost druhé formace, když Šebest narýsoval nádhernou přihrávku před branku, kde Černovskému stačilo nastavit hokejku - 3:2. A obrat byl na světě. Hned za minutu vybojoval puk Caldr, předložil ho Křížovi, který vyprášil betony hostujícího gólmana, ovšem k dorážce se dostal jako první Caldr a bylo to už 4:2. Za další dvě minuty do sóla ujel znovu Caldr a poslal válečníky do vedení 5:2. Soupeře tento vývoj značně položil. Zanedlouho Šebest našel před brankou osamoceného Pavlíka, který bekhendem pověsil kotouč pod břevno - 6:2. Potom se prosadila také Meta a snížila. Aktivní Caldr uzavřel hattrick střelou mezi nohy hostujícího brankáře - 7:3. Čtvrt hodiny před koncem zápasu Šebest vyhrál čistě vhazování na Stehlíka, který propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil vedení bojovníků - 8:3. Ke konci duelu soupeř ještě zkorigoval stav dvěma trefami - 8:5. Vladislav Šebest si připsal 4 asistence. Zdeněk Kříž zaznamenal 3 body ve druhém utkání v řadě. Radek Bína zastavil mnoho šancí soupeře a byl zvolen první hvězdou zápasu.

01/11/2017 - 19:42
4.kolo RHL: HC Warriors - HC Motorfans 10:4!

Válečníci vybojovali čtvrté vítězství v řadě a vedou RHL. Po dlouhé době si bojovníci užili poklidný zápas. Byly k vidění i pěkné kombinace. Karel Caldr zaznamenal 6 bodů (5+1). Zdeněk Kříž odehrál nejlepší utkání v kariéře, vstřelil dva góly a připsal si jednu asistenci. Naopak válečník Honza Lach měl hodně tutovek, ale branku nevstřelil. Do početné marodky bojovníků přibyl Adam Červinka, který vynechá letošní sezonu z důvodu zranění v dolní polovině těla. HC Warriors čeká v dalším duelu tým HC Meta.

24/10/2017 - 18:15
3.kolo RHL: HC Warriors - LHK Mocní Kačeři 5:3!

Válečníci zvítězili i potřetí v řadě. Ovšem průběh zápasu byl jak z detektivní povídky. Drama rozhodně nechybělo. Úvod utkání bojovníkům tradičně nejde. Hosté dvakrát skórovali a vedli 0:2. Po dvaceti minutách předvedl hezkou individuální akci Šebest, když prošel obranou soupeře a překonal brankáře střelou do horního rohu - 1:2. Asistenci si připsal Černovský. V polovině duelu šli Kačeři znovu do trháku - 1:3. Poté se ovšem začal rýsovat obrat domácích. Šolta vybojoval kotouč pro Caldra, který snížil - 2:3. Po chvíli bylo vyrovnáno, když se dělovou střelou zápěstím trefil Vaňas - 3:3. Ke konci zápasu válečníci stupňovali tempo a strhli výhru na svoji stranu. Matuschka se vydal do útoku, předložil puk Šoltovi, který ještě posunul na Caldra a bojovníci vedli 4:3. Těsně před koncem utkání zpečetil vítězství domácích znovu Caldr - 5:3. Další střetnutí s Mocnými Kačery v RHL budou rozhodně zajímavá.