2
2
24/01/2017 - 01:07
13. kolo RHL: HC Warriors - HC Trendy 4:9

Válečníci i potřetí v sezoně podlehli HC Trendy. Dlouho se hrál vyrovnaný hokej, ale bojovníci žehrali na velké množství chyb, které vyrobili. A soupeř je nekompromisně trestal, odskočil do stavu 0:3, poté bylo pro domácí složité se prosadit. Až ve 30. minutě se prosadil pěknou individuální akcí Vaňas a snížil na 1:4. Po pár minutách se trefil Černovský a zase bylo o co hrát - 2:4. Trenďáci ovšem zareagovali velice rychle a vstřelili další dvě branky - 2:6. Potom ještě vykřesal naději bekhendovou střelou znovu Vaňas, ale na obrat v utkání už to nestačilo - 3:6. Skóre zkorigoval přesnou střelou Kříž, ale to bylo ze strany válečníků vše. Soupeř přidal další góly a dovedl zápas zaslouženě k vítězství. Pečlivá obrana soupeře dnes dělala bojovníkům velké problémy. Hned za týden je naplánována odveta těchto celků.

16/01/2017 - 15:50
12. kolo RHL: HC Warriors - HC Válec 9:3!

Válečníci přepsali historii! Poprvé od vstupu do RHL dostali na kolena tým HC Válec (dříve HC Srnín). A ten výsledek 9:3 stojí za to. HC Warriors prokázal obrovskou bojovnost a vůli po vítězství. Všichni hráči do jednoho dnes zaslouží absolutorium. Do začátku utkání vletěl Válec jako velká voda, ale naštěstí válečníci tento vražedný pětiminutový tlak přečkali bez úhony a to byl základ pro dnešní úspěch. Hned poté se trefil Černovský a poslal bojovníky do vedení 1:0. Za dalších pět minut předvedl nejkrásnější akci zápasu Vaňas, když se průnikem skoro přes celé hřiště dostal před hostujíciho gólmana a nedal mu šanci - 2:0. Za čtvrt hodiny udeřil znovu Vaňas a rázem to bylo 3:0. Soupeř se snažil vytvořit nějaké střelecké příležitosti, ale válečníci pečlivě bránili a nepouštěli Válec do vyložených tutovek. A hlavně za obranou stál ještě Radek Bína, který přiváděl hráče soupeře k šílenství. Domácí obránce Matuschka se vydal podpořit útok, zatáhl kotouč za branku a předložil puk Šebestovi, který se zblízka nemýlil - 4:0.

09/01/2017 - 20:40
11. kolo RHL: HC Warriors - HC Dlaždiči 10:1!

Válečníci i podruhé v sezoně porazili Dlaždiče, tentokrát vysoko 10:1. Na začátku utkání si bojovníci vytvořili třígólový náskok a poté už hráli v klidu. Soupeř měl pár šancí, nastřelil dvě tyče, ale jinak Radek Bína v brankovišti neměl tolik práce jako obvykle. V brance soupeře nastoupila dvojka HCW - Marcel Mokoš, který se statečně popasoval s touto rolí. Hauser a Šolta si dohromady připsali 10 kanadských bodů. Michal Černovský zaznamenal 3 body. Adam Červinka se také prosadil (1+1). Zdeněk Kříž dvakrát asistoval v duelu, stejně jako Vladislav Šebest, který potvrdil roli nejlepšího nahrávače týmu. V dalším zápasu nás čeká HC Válec, to bude trochu jiná káva.

23/12/2016 - 00:21