2
2
10/01/2018 - 15:00
9.kolo RHL: HC Warriors - HC Ledenice 5:4!

Válečníci otevřeli Nový rok 2018 vítězně. Porazili po velkém boji Ledenice 5:4, když rozhodující trefu vstřelili v poslední minutě utkání. Soupeř hrál hodně takticky, nepouštěl se tak bezhlavě do útoku jako předešlé duely a hned šel do vedení 0:1. Později srovnal Caldr, když ho ideálně vyzval Matuschka - 1:1. Ledenice čekaly na nějaký brejk a ten přisel - 1:2. Obecně se hrálo hodně vyrovnané utkání. Šebest skvěle našel najetého Černovského, který se ranou pod břevno nemýlil - 2:2. Hned za dvě minuty šli válečníci do vedení, když před brankou uplatnil svůj důraz znovu Černovský - 3:2. Domácí odskočili o dva góly, když Kříž příkladně vymetl horní šibenici. Asistenci si připsal dnes aktivně hrající Matuschka (0+4). Zdálo se být po zápasu, bojovníci se nechali trochu ukolébat. Hosté vstřelili kontakní branku a bylo zase o co hrát - 3:4. Tři minuty před koncem duelu Ledenice srovnaly stav v přesilovce - 4:4. Zápas plynul k dělbě bodů. Minutu před koncem Šturma prostrčil puk na rozjetého Caldra, který obešel obranu hostí a střelou pod horní tyčku rozhodl tento zápas - 5:4. Válečníci tedy po velké dřině sebrali oba body a potvrdili druhé místo v tabulce. Radek Bína měl dnes spoustu práce a pochytal velké množství střel soupeře. V dalším střetnutí nás čekají Mocní Kačeři.

19/12/2017 - 15:18
8.kolo RHL: HC Warriors - HC Válec 5:7

Válečníci poprvé v sezoně prohráli a přerušili tak dlouhou sérii výher v řadě (7 zápasů). Tohle byla bitva o první místo v tabulce RHL a na aktérech to bylo znát. Hrál se kvalitní hokej z obou stran, myslím, že pro diváky to bylo vcelku koukatelné. Válec šel do vedení 0:1. Poté byl faulován Kříž a bylo nařízeno trestné střílení. Kříž z nájezdu vymetl horní šibenici a srovnal stav duelu - 1:1. Soupeř ovšem vstřelil druhý gól a zase vedl - 1:2. Potom se Válec dvakrát vyfauloval a válečníkům se naskytla přesilovka 5 proti 3. Buly vyhrál Caldr, Černovský našel Vobejdu, ten naservíroval kotouč Stehlíkovi, který dělovkou nedal šanci hostujícímu brankáři - 2:2. Později šli bojovníci do vedení, když krásnou kombinaci předvedla dvojice Šolta - Šturma a druhý jmenovaný vstřelil třetí gól domácích - 3:2. Válec měl lepší pohyb a fyzickou kondici. To se projevilo ke konci zápasu. Soupeř otočil rychle stav na 3:4. Černovský tvrdou pumelicí vyrovnal skóre na 4:4 a stále bylo o co hrát. Soupeř šel zase do vedení - 4:5. Poslední naději vykřesal Šolta, když dorážkou znovu srovnal tento velice zajímavý zápas - 5:5. V konci nás soupeř přetlačil i když měl také trochu štěstí - 5:6. Poté válečníci vrhli vše do útoku, Válec z úniku trestal a stanovil konečné skóre - 5:7. Remíza by utkání slušela. Radek Bína zmařil hodně šancí soupeře a nechával nám stále naději na body. Nyní je na programu vánoční přestávka. Válečníci se znovu pustí do boje 7.1. 2018, když vyzvou Ledenice.

07/12/2017 - 00:51
7.kolo RHL: HC Warriors - HC Homole 11:3!

Válečníci posedmé v řadě zvítězili v RHL a doslova přepisují týmovou historii. Tentokrát bojovníci porazili Homole 11:3 po přesvědčivém výkonu. Soupeř sice vedl 0:1, ale poté válečníci převzali otěže zápasu. Produktivní byla zejména první formace bojovníků. Poprvé v sezoně se trefil Jan Lach, připsal si dokonce 3 body (2+1) a zjistil, na kterého soupeře se mu nejvíce bodově daří. Vojtěch Šolta zaznamenal 7 bodů (4+3) v duelu, stejně tak Karel Caldr (3+4), který se může pyšnit čistě vstřeleným hattrickem za 4 minuty! Petr Matuschka dvakrát ideálně asistoval a vyhoupl se už na třetí příčku v kanadském bodování týmu. Pro pár hráčů z řad válečníků to bylo vyjímečné utkání, protože jejich bydliště se nachází právě v Homolích. Další zápas a poslední v roce 2017 čeká válečníky 17.12. proti HC Válec v bitvě o první místo v soutěži!

23/11/2017 - 16:30
6.kolo RHL: HC Warriors - HC Ledenice 5:3!

Válečníci stále neznají hořkost porážky. Ledenice porazili 5:3 a pošesté v řadě zvítězili! Bylo to utkání zase jako na houpačce. Ze začátku byl soupeř lepší a zaslouženě vedl 0:2. Nervozita se vkrádala bojovníkům na hokejky. Až skoro v polovině duelu Šolta našel ideálně najetého Caldra, který se z nájezdu nemýlil - 1:2. Po dvaceti minutách napřáhl od modré Matuschka a kotouč do sítě dorazil znovu Caldr - 2:2. Hned za další tři minuty natáhl od modré čáry Vobejda a poslal domácí do vedení 3:2. Pavel Vobejda vstřelil svůj první gól v sezoně a později si připsal ještě jednu asistenci. A o minutu později šli válečníci do vedení 4:2, když aktivní Matuschka znovu vypálil od modré čáry a Šolta krásně tečoval puk do branky. Soupeře tato otočka duelu srazila trochu dolů, přesto soupeř ještě dokázal snížit - 3:4. Poslední slovo měl bojovník Šolta, který vybojoval kotouč, předložil ho Caldrovi, který uzavřel svůj hattrick a válečníky definitivně uklidnil - 5:3. Radek Bína v brance tolik práce neměl, ale podržel mužstvo důležitými zákroky. HC Warriors mají tedy plný počet bodů a okupují první místo v RHL.