2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Vaňas, Matuschka - Šolta, Caldr, Šturma - Černovský, Šebest, Kříž

Komentář:
Válečníci otevřeli Nový rok 2018 vítězně. Porazili po velkém boji Ledenice 5:4, když rozhodující trefu vstřelili v poslední minutě utkání. Soupeř hrál hodně takticky, nepouštěl se tak bezhlavě do útoku jako předešlé duely a hned šel do vedení 0:1. Později srovnal Caldr, když ho ideálně vyzval Matuschka - 1:1. Ledenice čekaly na nějaký brejk a ten přisel - 1:2. Obecně se hrálo hodně vyrovnané utkání. Šebest skvěle našel najetého Černovského, který se ranou pod břevno nemýlil - 2:2. Hned za dvě minuty šli válečníci do vedení, když před brankou uplatnil svůj důraz znovu Černovský - 3:2. Domácí odskočili o dva góly, když Kříž příkladně vymetl horní šibenici. Asistenci si připsal dnes aktivně hrající Matuschka (0+4). Zdálo se být po zápasu, bojovníci se nechali trochu ukolébat. Hosté vstřelili kontakní branku a bylo zase o co hrát - 3:4. Tři minuty před koncem duelu Ledenice srovnaly stav v přesilovce - 4:4. Zápas plynul k dělbě bodů. Minutu před koncem Šturma prostrčil puk na rozjetého Caldra, který obešel obranu hostí a střelou pod horní tyčku rozhodl tento zápas - 5:4. Válečníci tedy po velké dřině sebrali oba body a potvrdili druhé místo v tabulce. Radek Bína měl dnes spoustu práce a pochytal velké množství střel soupeře. V dalším střetnutí nás čekají Mocní Kačeři.