2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Matuschka - Šolta, Caldr, Lach - Černovský, Šturma, Kříž

Komentář:
Válečníci stále neznají hořkost porážky. Ledenice porazili 5:3 a pošesté v řadě zvítězili! Bylo to utkání zase jako na houpačce. Ze začátku byl soupeř lepší a zaslouženě vedl 0:2. Nervozita se vkrádala bojovníkům na hokejky. Až skoro v polovině duelu Šolta našel ideálně najetého Caldra, který se z nájezdu nemýlil - 1:2. Po dvaceti minutách napřáhl od modré Matuschka a kotouč do sítě dorazil znovu Caldr - 2:2. Hned za další tři minuty natáhl od modré čáry Vobejda a poslal domácí do vedení 3:2. Pavel Vobejda vstřelil svůj první gól v sezoně a později si připsal ještě jednu asistenci. A o minutu později šli válečníci do vedení 4:2, když aktivní Matuschka znovu vypálil od modré čáry a Šolta krásně tečoval puk do branky. Soupeře tato otočka duelu srazila trochu dolů, přesto soupeř ještě dokázal snížit - 3:4. Poslední slovo měl bojovník Šolta, který vybojoval kotouč, předložil ho Caldrovi, který uzavřel svůj hattrick a válečníky definitivně uklidnil - 5:3. Radek Bína v brance tolik práce neměl, ale podržel mužstvo důležitými zákroky. HC Warriors mají tedy plný počet bodů a s HC Válec okupují první místo v RHL.