2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Matuschka, Vachulka - Šolta, Caldr, Kříž - Černovský, Pavlík, Šebest

Komentář:
Válečníci popáté za sebou zvítězili v RHL a postupně tvoří týmovou historii v počtu výher v řadě. Po dvou letech bojovníci znovu narazili na Metu, která letos sestoupila z modré skupiny. Doposud se válečníkům nepodařilo tento tým porazit. Povedlo se to až dnes. V počátku utkání to ovšem na nějaké body nevypadalo. Meta se dostala do vedení šťastnou brankou a hned poté jsme pustili soupeře dokonce do vedení 0:2. Až po dvaceti minutách konečně zafungovala bývalá formace z Dlaždičů, když Pavlík vyhrál buly, Šebest ideálně našel Černovského, který se z nájezdu nemýlil - 1:2. Za deset minut bylo vyrovnáno. Zdeněk Kříž v chumlu hráčů před brankou neustále sledoval kotouč, který nakonec vydoloval a srovnal skóre - 2:2. Poté se znovu projevila sehranost druhé formace, když Šebest narýsoval nádhernou přihrávku před branku, kde Černovskému stačilo nastavit hokejku - 3:2. A obrat byl na světě. Hned za minutu vybojoval puk Caldr, předložil ho Křížovi, který vyprášil betony hostujícího gólmana, ovšem k dorážce se dostal jako první Caldr a bylo to už 4:2. Za další dvě minuty do sóla ujel znovu Caldr a poslal válečníky do vedení 5:2. Soupeře tento vývoj značně položil. Zanedlouho Šebest našel před brankou osamoceného Pavlíka, který bekhendem pověsil kotouč pod břevno - 6:2. Potom se prosadila také Meta a snížila. Aktivní Caldr uzavřel hattrick střelou mezi nohy hostujícího brankáře - 7:3. Čtvrt hodiny před koncem zápasu Šebest vyhrál čistě vhazování na Stehlíka, který propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil vedení bojovníků - 8:3. Ke konci duelu soupeř ještě zkorigoval stav dvěma trefami - 8:5. Vladislav Šebest si připsal 4 asistence. Zdeněk Kříž zaznamenal 3 body ve druhém utkání v řadě. Radek Bína zastavil mnoho šancí soupeře a byl zvolen první hvězdou zápasu.