2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Matuschka, Vaňas - Šolta, Hauser, Caldr - Černovský, Červinka, Lach

Komentář:
Válečníci se ve druhém kole utkali s týmem HC Brick-Stav. Úvod zápasu patřil domácím, dvakrát se prosadil Caldr a bojovníci vedli 2:0. Hosté hrozili jen z rychlých protiútoků, které byly velice nebezpečné. Poté přidal třetí gól Matuschka a uklidnil domácí střídačku - 3:0. Po dvaceti minutách vstřelil čtvrtou branku Hauser a zdálo se být po zápase - 4:0. Soupeř ovšem snížil po našich chybách na 4:2. Na druhé straně odpověděl znovu Hauser a zvýšil vedení - 5:2. Možná sám nečekal, že se bude jednat o vítěznou trefu. Poslední desetiminutovka duelu se válečníkům vůbec nepovedla. Brick-Stav nejprve snížil na 5:3 a dvě minuty před koncem dokonce vsítil kontaktní gól - 5:4. Válečníci silou vůle ubránili závěrečný tlak soupeře a brali dva body. K výhře domácích přispěla i kupa štěstí, soupeř nastřelil nejméně tři tyče, ovšem branku zaklel Radek Bína a mnoha zákroky navíc podržel svůj tým.