1.utkání

5.10. 2013

HC WARRIORS - LOČENICE     2:12

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Lach Šolta    
Šolta Hauser    
       
       
TRESTY
Hráč Trest
Stehlík 2 min - podražení
Horník 2 min - vysoká hůl
SESTAVA

BÍNA - STEHLÍK, KUČERA, DVOŘÁK R., PAVELKA - HORNÍK, ČERVINKA, NOŽIČKA - ŠOLTA, HAUSER, LACH - KŘÍŽ, KOLÁŘ

 

Komentář:

HC Warriors první zápas soutěže nevyšel. I když soupeř byl hodně kvalitní a dneska jsme na tým Ločenic neměli. Zhruba prvních 40 minut jsme předváděli skvělý výkon, vedli jsme 1:0 po brance aktivního Jana Lacha. Později nám ale došly síly, inkasovali jsme pár gólů a závěr už jsme spíše dohrávali, a proto je výsledek tak jednoznačný. Příští utkání nás čeká s týmem z Trhových Svinů - SCHMIED.

 

2.utkání

11.10. 2013

SCHMIED - HC WARRIORS     6:4

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Matuschka Kolban Červinka  
Kolban Stehlík Dvořák R.  
Kolban Stehlík    
Hauser Červinka    
       
        
TRESTY
Hráč Trest
Vintr 2 min - vražení na hrazení
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, DVOŘÁK Z., MATUSCHKA - HORNÍK, ČERVINKA, KOLBAN - VINTR, HAUSER, KUBÍN - DVOŘÁK R., KŘÍŽ

 

Komentář:

HC Warriors sehrál druhý zápas v sezóně a výkon byl úplně jiný než minulý týden. Skvělé nasazení, bojovnost a konečně nějaké ty góly. Solidní výkon, ale prohru jsme neodvrátili. Brankář Radek Bína dnes hodně podržel mužstvo, ale my jsme zklamali v koncovce. První zápas v této sezóně odehrál navrátilec Petr Matuschka a hned skóroval. Jinak je dosti pracovně vytížen, a tak nestíhá všechny zápasy. Petr Kolban zaznamenal 3 kanadské body! Po dvou bodech si připsali Adam Červinka a František Stehlík. Tímto výkonem se musíme nechat inspirovat a navázat na něj v dalších kolech.

 

Přátelské utkání

19.10. 2013

HC WARRIORS - LEDENICE     3:4

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Kříž Hauser Stehlík  
Vintr      
Matuschka      
       
       
TRESTY
Hráč Trest
Kučera 2 min - podražení
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, KUČERA, MATUSCHKA - HORNÍK, ČERVINKA, VINTR - DVOŘÁK R., HAUSER, KŘÍŽ

 

Komentář:

HC Warriors sehrál přípravný duel s Ledenicemi a prohrál ho 3:4. I když jsme vedli o 3 góly, zápas jsme nedovedli do vítězného konce (jak u nás bývá zvykem). Na utkání nebyl rozhodčí, také to podle toho vypadalo. Doufám, že v soutěžním utkání Ledenice porazíme.

 

3.utkání 

2.11. 2013

HC WARRIORS - BOSCHTON BRUINS     6:5

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Lach Matuschka    
Lach Hauser    
Hauser Horník Nožička  
Matuschka Lach    
Hauser Horník    
Šolta Hauser    
       
TRESTY
Hráč Trest
Lach 2 min - příliš mnoho hráčů na ledě
Matuschka 2 min - příliš mnoho hráčů na ledě
Dvořák Z. 2 min - podražení
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, MATUSCHKA, DVOŘÁK Z. - NOŽIČKA, KOLBAN, HORNÍK - ŠOLTA, HAUSER, LACH - ČERVINKA, KOLÁŘ

 

Komentář:

Konečně jsme se dočkali! První vítězství v sezóně. Ale nerodilo se vůbec lehce. Aktivní a fyzicky výborně připravený soupeř nás po většinu zápasu držel v pásmu, ale dnes jsme dokázali gólově proměňovat šance, což se nám většinou v minulých zápasech nedařilo. Po celý zápas jsme vedli, ale Boschton vždycky skóre dorovnal. V poslední minutě zápas rozhodl Vojtěch Šolta po asistenci Radka Hausera. "Homolská" lajna nasbírala v dnešním utkání celkově 8 kanadských bodů. Petr Matuschka vstřelil branku a zase potvrdil svůj čich na góly. V brance zase úřadoval skvělý Radek Bína. To vše a ještě k tomu touha týmu udělat dobrý výsledek, vedlo k první výhře HC Warriors.

 

4.utkání

9.11. 2013

LOČENICE - HC WARRIORS     12:3

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Kolban Šolta    
Šolta Stehlík    
Červinka Kubín Šolta  
       
TRESTY
Hráč Trest
Stehlík 2 min - podražení
Dvořák Z. 2 min - podražení
Dvořák Z. 2 min - hrubost
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, MATUSCHKA, DVOŘÁK Z. - NOŽIČKA, KOLBAN, HORNÍK - ŠOLTA, KUBÍN, ČERVINKA - VINTR, KŘÍŽ, KOLÁŘ

 

Komentář:

HC Warriors prohrál s dobře hrajícím soupeřem celkem jasně 3:12. Ločenice nastoupily v plné sestavě, a tak o vítězi zápasu nebylo pochyb. Začali jsme jako vždy skvěle, Petr Kolban nás poslal do vedení 1:0. S postupujícím časem se začal také projevovat soupeř a občas nás doslova točil v obranném pásmu, odskočil nám o pár gólů a poté bylo po zápase. Pak se ještě trefili Vojta Šolta a Adam Červinka po pěkné kombinaci Šolty s Kubínem. Ale i přes ten jasný výsledek jsme si zahráli a utkání si užili. V závěru utkání se postaral o vzruch útočník Ločenic, který nesmyslně držel hokejku Zdeňka Dvořáka, který jak známo si nenechá nic líbit a pustil se do soupeře. Hráči vyfasovali dvouminutové tresty.

 

 

5.utkání

16.11. 2013

LEDENICE - HC WARRIORS      2:2

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Červinka Matuschka Vintr  
Hauser Kučera    
       
TRESTY
Hráč Trest
Kučera 2 min - sekání
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, KUČERA, PAVELKA - ŠOLTA, HAUSER, LACH - NOŽIČKA, KOLBAN, KŘÍŽ - ČERVINKA, VINTR, MATUSCHKA

 

Komentář:

HC Warriors získal bod za remízu ve Veselí proti týmu z Ledenic. Začátek zápasu se nám celkem vydařil. Skóre otevřel Adam Červinka, který v nájezdu na gólmana uspěl střelou do horní poloviny branky. Poté se ale soupeř rozehrál a začal se víc tlačit do útoku a následně překlopil skóre ve svůj prospěch na stav 2:1. Naštěstí jsme ale vyrovnali gólem Radka Hausera, který projel celé hriště a zavěsil. Dnes v bráně jasně úřadoval Radek Bína, který odchytal nejlepší zápas v sezóně a díky němu jsme si nakonec odvezli cenný bod ze hřiště soupeře.

 

6.utkání

30.11. 2013

BOSCHTON - HC WARRIORS      4:3

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Vodička Stehlík    
Vodička Matuschka    
Vodička      
       
TRESTY
Hráč Trest
Matuschka 2 min - podražení
Stehlík 2 min - zdržování hry
Kučera 2 min - vysoká hůl
Matuschka 2 min - zdržování hry
Hauser 2 min - podražení
Lach 2 min - hákování
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, KUČERA, MATUSCHKA - ŠOLTA, HAUSER, LACH - HORNÍK, KOLBAN, KŘÍŽ - VINTR, VODIČKA, KOLÁŘ

 

Komentář:

VIKTOR proti Boschtonu zápas do bodové konce nedotáhl. A to vstřelil všechny tři branky HC Warriors. Zápas se podobal první střetnutí obou týmů, tentokrát ovšem zvítězil o gól tým z Bosche. V zakladní sestavě našeho týmu se objevil po dlouhé době Viktor Vodička, kterého jsme hodně rádi přivítali zase v kabině. Tentokrát to ovšem na vítězství nestačilo, protože jsme v produktivitě hodně zaostávali a jeden hráč utkání nevyhraje i když dnes tomu nebylo daleko.

 

 

7.utkání

6.12. 2013

HC WARRIORS - HC SCHMIED      6:12

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Stehlík Šolta Hauser  
Šolta Lach Hauser  
Lach Šolta Hauser  
Matuschka Vintr    
Kolban Matuschka Dvořák Z.  
Hauser Šolta Lach  
       
TRESTY
Hráč Trest
Stehlík 2 min - podražení
Kolban 2 min - hákování
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, MATUSCHKA, DVOŘÁK Z. - ŠOLTA, HAUSER, LACH - HORNÍK, KOLBAN, KŘÍŽ - KOLÁŘ, VINTR, KORCH

 

Komentář:

HC Warriors prohrál s týmem z horní poloviny tabulky jasně a zaslouženě. Sice jsme dokázali vyrovnat stav na 1:1, ale po 15 odehraných minutách už soupeř vedl nečekaně 5:1. Pak jsme se trochu zvedli, začali více bojovat a hlavně jsme přidali nějaké ty branky. ,,Homoláci" si připsali dohromady 11 bodů ze zápasu. Doufám, že jim to vydrží i nadále. Přístě nás čekají Ločenice, poté bude následovat zimní pauza.
 

8.utkání

14.12. 2013

HC WARRIORS - HC LOČENICE      3:5

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Nožička Stehlík Korch  
Lach Hauser    
Kříž Stehlík Korch  
       
TRESTY
Hráč Trest
Dvořák Z. 2 min - krosček
Dvořák R. 2 min - zdržování hry
Červinka 2 min - podražení
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, STEHLÍK, DVOŘÁK R., DVOŘÁK Z. - ŠOLTA, HAUSER, LACH - NOŽIČKA, ČERVINKA, KŘÍŽ - KOLÁŘ, KORCH

 

Komentář:

HC Warriors nestačil na oslabené Ločenice, které přijely v menším počtu hráčů než obvykle. Dlouho jsme prohrávali 0:4 a v poslední čtvrt hodině zápasu se trefil poprvé v sezóně Vít Nožička a tým se nastartoval. Začali jsme bojovat a hrát to, co bychom měli předvádět od začátku. Aspoň co se týče nasazení. Dotáhli jsme stav až na 3:4, kontaktním gólem se poprvé v sezóně trefil Zdeněk Kříž, ale vyrovnat se nám nepodařilo. Ločenice zaslouženě zvítězily 5:3. 
 

9.utkání

3.1. 2014

HC SCHMIED - HC WARRIORS      6:1

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Hauser Matuschka    
       
TRESTY
Hráč Trest
Lach 2 min - podražení
Horník 2 min - držení
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, DVOŘÁK R., KUČERA, MATUSCHKA - ŠOLTA, HAUSER, LACH - HORNÍK, KOLBAN, NOŽIČKA - KŘÍŽ, ČERVINKA, MORONG

 

Ice time všech útočných formací měřený od začátku zápasu do 25.minuty (šest střídání každé formace).

1. formace (H+Š+L)

56s - 66s - 72s - 90s - 75s - 92s =  průměr 75 sekund

2. formace (N+K+H)

38s - 42s - 63s - 49s - 56s - 59s =  průměr 51 sekund

3. formace (Č+K+M)

33s - 72s - 74s - 62s - 94s - 84s =  průměr 69 sekund

 

Komentář:

Po vánoční přestávce HC Warriors prohrál s HC Schmied jednoznačným výsledkem. Skoro půl zápasu jsme prohrávali jen o gól, ale nedokázali jsme proměnit vyložené šance, kterých dnes bylo opravdu hodně. Skóre by poté vypadalo úplně jinak. A to ještě Radek Bína v brance vychytal několik šancí soupeře. Jediný gól našeho týmu vstřelil Radek Hauser po pěkném uvolnění od Petra Matuschky. Premiéru za HC Warriors si po dlouhé době odbyl Petr Morong. 

 

10.utkání

11.1. 2014

HC WARRIORS - HC LEDENICE      7:0

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Vobejda Horník Kolban  
Hauser Nožička Kučera  
Nožička Šolta    
Kučera Nožička Morong  
Hauser Nožička Dvořák R.  
Hauser Nožička    
Šolta Dvořák Z.    
       
TRESTY
Hráč Trest
Kučera 2 min - hrubost
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, DVOŘÁK R., KUČERA, DVOŘÁK Z. - ŠOLTA, HAUSER, NOŽIČKA - HORNÍK, KOLBAN, ČERVINKA - KŘÍŽ, MORONG, KOLÁŘ

 

Komentář:

HC Warrios zvítězil v ostře sledovaném utkání přesvědčivě 7:0 a vytvořil klubový rekord. Zraněný František Stehlík se ujal funkce trenéra a dodával střídačce optimismus. Jinak dnes od začátku do konce zápasu jsme diktovali tempo hry a většinu času jsme odehráli v našem útočném pásmu. Vítězný a svůj první gól v sezóně vstřelil Pavel Vobejda. Utkání rozhodla první formace, dohromady nasbírala 10 kanadských bodů. Bodové žně dnes zažil hlavně skvěle hrající Vít Nožička (1+4). Radek Hauser vstřelil hattrick a Vojta Šolta přidal dva body za gól a asistenci. Svůj první gól v sezóně si vystřelil také obránce Tomáš Kučera. A důležitá věc nakonec, Radek Bína si připsal své první čisté konto v týmu. Produktivita a týmovost dnes dovedly HC Warriors k historickému vítězství. 

 

11.utkání

25.1. 2014

HC WARRIORS - BOSCHTON BRUINS      1:5

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Matuschka Hauser    
       
TRESTY
Hráč Trest
Horník 2 min - vysoká hůl
Kolban 2 min - hrubost
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, DVOŘÁK R., MATUSCHKA, DVOŘÁK Z. - ŠOLTA, HAUSER, LACH - HORNÍK, KOLBAN, NOŽIČKA - ČERVINKA, VINTR, KŘÍŽ

 

Komentář:

HC Warrios nenavázal na vítězství z minulého kola a prohrál 1:5. Prvních dvacet minut jsme hráli 0:0, ale poté jsme inkasovali smolné góly a naše seběvědomí šlo dolů. V útočné fázi jsme toho dnes moc nepředvedli. V brance jako vždy skvělý Radek Bína. Čestný úspěch týmu zaznamenal Petr Matuschka, který po střele Hausera, šikovně tečoval puk do brány.

 

12.utkání

1.2. 2014

LOČENICE - HC WARRIORS      5:1

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Vintr Červinka    
       
TRESTY
Hráč Trest
- -
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, DVOŘÁK R., MATUSCHKA, DVOŘÁK Z. - NOŽIČKA, ŠOLTA, HORNÍK - ČERVINKA, VINTR, KŘÍŽ - KOLÁŘ, KOUTEK, MORONG

 

Komentář:

HC Warrios prohrál s vedoucími Ločenicemi stejně jako minulé utkání 1:5. Na začátku utkání nám tam rychle napadaly tři góly a poté už jsme se těžko vraceli do zápasu. Jen velice stěží jsme se prokousávali obranou soupeře a když se nám podařilo dostat do šancí, tak jsme je neskutečně spalovali. Výsledek mohl vypadat o něco lépe. Těsně před koncem zápasu se protáhl obranou hostí Červinka a po jeho střele se dorážkou trefil poprvé v sezoně Tomáš Vintr. Premiéru v týmu si odbyl Karel Koutek, který mohl dokonce hned skórovat. Utkání přenášela WARRIORS TV, která později dodá sestříhaný zápas.

 

13.utkání

9.2. 2014

LEDENICE - HC WARRIORS      2:4

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Šolta Morong    
Kolář Hauser Lach  
Hauser      
Šolta Lach Morong  
       
TRESTY
Hráč Trest
Hauser hákování, nařízeno trestné střílení
Horník 2 min - sekání
Matuschka 2 min - sekání
SESTAVA

BÍNA - VOBEJDA, HAUSER, DVOŘÁK R., MATUSCHKA - LACH, ŠOLTA, KOLÁŘ - HORNÍK, ČERVINKA, KŘÍŽ - MORONG

 

Komentář:

HC Warrios zvládl důležité utkání a na venkovním ledě získal 3 body. Začátek zápasu byl v naší režii, ovšem po našem tlaku následoval tlak soupeře, který jsme kvalitním bráněním celé pětky ustáli. Radek Bína vychytal trestné střílení hned v úvodu zápasu a to byl základ úspěchu. Před polovinou hrací doby jsme inkasovali - 0:1. Naštěstí dlouho jsme s vyrovnáním nečekali. Vojtěch Šolta srovnal skóre na 1:1. Zanedlouho se obranou Ledenic protáhl Radek Hauser, dnes hrající na postu obránce, a předložil puk úplně před prázdnou branku, kde poprvé v sezoně skóroval Radek Kolář - 2:1. Hned poté vyrazil do sóla znovu Hauser a bekhendovou střelou nás poslal do vedení 3:1. Utkání jsme kontrolovali až do konce. Soupeř poté reagoval na hru trochu podrážděně, než se trefil podruhé v zápase Šolta a zbytek zápasu se dohrál v klidu. HC Warriors vyhrál potřetí v sezoně a získal do tabulky 10 bodů, což je historicky vůbec nejlepší bodový zisk HC Horní Stropnice. 

 

14.utkání

22.2. 2014

BOSCHTON BRUINS - HC WARRIORS     9:4

BRANKY 

Střelec Asistence 1 Asistence 2 Poznámka
Kubín Šolta    
Kolban