GENERÁLNÍ SPONZOR (2013-2019)

Chybová zpráva

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? ve funkci require_once() (řádek: 341 v souboru /home/users/vlada01/hcwarriors.cz/web/includes/module.inc).
Posted by Sid on Jul 03, 2017 |

Společnost Gepard finance působí na českém trhu od roku 2003. Hlavní obor činnosti společnosti spočívá v poskytování poradenských služeb v oblasti hypotečních úvěrů, úvěrových a pojišťovacích produktů. Společnost klientům nabízí následující portfolio služeb: hypotéky, refinancování hypotéky, americké hypotékystavební spořenípojištěníspotřebitelské úvěry. Společnost Gepard Finance patří mezi tzv. hypoteční brokery a je certifikovaná u všech hypotečních bank v rámci českého trhu.

Sponzoři (2018/2019):

REALITNÍ SERVERY:
Síť sedmi regionálních realitních internetových serverů, obsahujících téměř 100.000 nemovitostí k prodeji či pronájmu od více jak 1.000 realitních kanceláří z celé České republiky. Návštěvníkům a inzerentům nabízíme jedinečné regionální zacílení.

SERVERY O STAVBĚ, ZAHRADĚ A BYDLENÍ:
Obsáhlý internetový portál o stavbě, zahradě a bydlení. Obsah portálu je tvořen unikátními redakčními články, analýzami a informacemi z oblasti bydlení. Poskytujeme vyčerpávající informace potřebné nejen při stavbě domu, ale i při údržbě zahrady, plánování bytové architektury nebo řešení finančních otázek spojených s bydlením. Oblíbenou součástí serveru je také katalog regionálních řemeslníků a firem.

Sponzoři (2013/2014, 2015/2016):

REPRO CO., v.o.s. působí na trhu již od roku 1991. Poskytujeme reprografické služby černobílé i barevné od klasických velikostí až po velkoformátové, laminování dokumentů a nabízíme také vazačské práce. Vše nabízíme rychle, kvalitně a v příjemné cenové hladině.

BL facility zajišťuje revize, servis, opravy a montáže vyhrazeného technického zařízení. Naší nedílnou součástí jsou veškerá školení obsluh tech. zařízení a v oblasti BOZP a BO. Provádíme kompletní revize plynu, servis plynových kotlů, plynoinstalace, elektroinstalace a další technické činnosti.

BL facility efektivně pečuje o Vaše technické zařízení budov a správu majetku. Přebíráme Vaše povinnosti se zákonnými revizemi a především dbáme na bezpečnost zaměstanců a předcházíme rizikům úrazu. Součástí správy budov jsou i revize hasících přístrojů, pravidelné kontroly a revize komínů, ale i poradenství v energetice.

výsledky

Datum Domací Hosté