2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Matuschka, Toman - Šolta, Vaňas, Marek - Černovský, Šturma, Červinka

Komentář:
Válečníci si připsali do tabulky první remízu, tentokrát se silným soupeřem HC Válec neodešli bez bodu. Soupeř se po našich chybách dostal do pohodlného vedení 0:3 a kontroloval utkání. Domácí byli aktivní, ale vytvářené šance se jim nedařilo proměňovat. Až skoro po 40. minutách Toman uvolnil najíždějícího Černovského (2+0), který prostřelil hostujícího brankáře - 1:3. Ovšem soupeř stále nevyvíjel svůj obvyklý drtivý tlak a hrál tak nějak v poklidu. Toho válečníci využili netradičně v oslabení, když Toman (0+2) našel rozjetého Matuschku za obranou soupeře, který bekhendovým blafákem nedal gólmanovi šanci - 2:3. Hosté znervózněli a trochu nás zatlačili v našem pásmu. Ovšem bez úspěchu. Pět minut před koncem agilní Černovský vyrovnal skóre, když překvapil brankáře bekhendovou střelou - 3:3. Asistenci si připsal aktivně napadajíci Červinka. Ale ještě nebyl konec duelu. Dvě minuty před koncem zápasu mohl Válec strhnout vítězství na svou stranu, když se hned po buly natlačil před branku hostující útočník a nabídl puk lépe postavenému spoluhráči na kterého vzývala prázdná klec, ovšem vše překazil válečnický fantom Radek Bína, který neuvěřitelně zneškodnil tuto šanci. Dnes to byl jeho zápas. Domácí už zbytek utkání ubojovali a připsali si důležitý bod.