2

Sestava:
Bína - Vobejda, Stehlík, Vaňas, Kročák - Matuschka, Pavlík, Červinka - Šolta, Nožička, Kříž

Komentář:
Válečníci zdolali Kačery 6:3, ale nebyl to vůbec lehký duel. Ryhlý gól Šolty nabudil bojovníky do hry - 1:0. Hosté dokázali po chvíli srovnat - 1:1. Po vyhraném buly Pavlíkem se ke střele dostal Stehlík a jeho zblokovanou ránu pohotově dorazil do sítě Matuschka, který si dnešní den rezervoval pro sebe (3+1) - 2:1. Domácí po celé utkání vedli, ale za stavu 2:2 se tzv. lámal zápas. Hosté nevyužili pár velkých šancí, tak udeřilo na druhé straně. Kříž zabojoval za brankou, Šolta ideálně posunul puk na modrou čáru, ze které se Stehlík nemýlil - 3:2. Potom Kačeři bušili do válečníků, ale kýženou trefu jim to nepřineslo. Na druhé straně Matuschka poslal do úniku Nožičku, který svým bekhendovým klenotem nedal gólmanovi šanci - 4:2. Vít Nožička se vrátil do sestavy bojovníků po více než 4 letech a přispěl k výhře hned i bodově. Na ledě se nepotřeboval s někým sehrávat, kvalita tam byla jako před lety (poslední odehraný zápas za HCW - 23.3. 2015). Hned o minutu později vstřelil svou druhou branku Matuschka a psychicky nalomil hostující celek - 5:2. Deset minut před koncem duelu Petr Matuschka dokonal svůj první hattrick v kariéře, když se dobře zorientoval v brankovišti - 6:2. Poslední slovo měli Kačeři, kteří už jen snížili na konečných 6:3. Radek Bína dnes velkou měrou přispěl k vybojovaným bodům. Válečníci dnes skvělým týmovým výkonem sebrali oba body.